گروه بازرگانی پارسا ۷ به مدیریت جناب مهندس حامد خانی با پشتیبانی سالها تجربه در زمینه بازرگانی، صادرات و واردات و عرضه مستقیم انواع محصولات از جمله ماشین آلات صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و نساجی ، لوازم الکتریکی و الکترونیکی  مانند لپ تاپ ، موبایل ، تبلت ، تلویزیون و … ، مواد غذایی ، غلات و خشکبار ، صنایع دستی و محصولات چرمی و … به بازار های داخلی و خارجی، نامی آشنا برای بسیاری از ایرانیان می‌ باشد. گروه بازرگانی پارسا7 اکنون با اتکا به آموخته های خود در تجارت و مشتری‌مداری و با بهره‌ گیری از جدیدترین فناوری‌ها در صنعت ارتباطات، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی پارسا7 نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان مدرن و پر مشغله عصر ارتباطات باشد.

شرکت بازرگانی پارسا ۷
شرکت بازرگانی پارسا ۷

شما می‌توانید بدون اتلاف وقت، در راحت‌ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا…)، با قدرت خرید بالا و سر فرصت، متنوع‌ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

فروشگاه اینترنتی پارسا7  افتخار دارد که به شما مشتریان گرامی تمامی محصولات اورجینال خود را بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران عرضه می دارد

اکنون فروشگاه اینترنتی پارسا7 هزاران محصول در طبقات مختلف کالایی را عرضه می‌کند و روزانه تعداد زیادی کالا و گروه‌های محصولی جدید به این مجموعه اضافه می گردند.

خریدی لذت بخش برای شما آرزومندیم.