تخمه آفتاب گردان محصول شرکت پارسا7، دستچین شده از بهترین مزارع گل آفتاب‎گردان می‎باشد که یکی از مورد استقبال‎ترین محصولات است. تخمه آفتاب گردان علاوه بر طعم منحصربفرد از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و سرشار از ویتامین‎های گروه ب (B)، ویتامین ای (E) و املاح معدنی سلنیوم، روی، منیزیوم، پتاسیم، فسفر و آهن می‎باشد، دانه آفتاب‎گردان همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی پروتئین گیاهی می‎باشد. از این‎رو می‎توان از تخمه آفتاب گردان به‎عنوان یک میان‎وعده سالم و مغذی نام برد.

تخمه های آفتابگردان شمشیری و کله قوچی خوی، یکی از محبوب ترین تخمه های مورد استفاده در کشور است. در کنار تخمه های آفتابگردان ایرانی، چند سالی است تخمه های شمشیری دورسفید غیر ایرانی نیز محبوبیت ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارد.

صادرات انواع تخمه

انواع تخمه آفتابگردان

  • تخمه کانادایی (تخمه کانادایی معمولی ،تخمه سناتور که کرم رنگ می باشند)
  • تخمه سیاه(شمشیری،معمولی)
  • تخمه های محلی

میتوان شهرستان خوی را بعنوان قطب اول کشت و تولید کننده دانه‎های آجیلی آفتابگردان در سطح کشور نامید. اقلام دانه های آفتابگردان کشت شده در خوی از نوع قلمی(شمشیری)، بادامی، دورسفید، پسته‎ای و روغنی و اقلام کدو نیز از نوع ریزخوی(مشهدی)، گوشتی(همدانی) و قلمی می باشد.

تخمه کدو

تخمه کدو یکی از انواع دانه هاست که تنوع زیادی دارد. انواع تجاری تخمه کدو آجیلی شامل تخمه کدو گوشتی، تخمه کدو مرمری، تخمه کدو ریز مشهدی می شوند که تخمه کدو تنبل یا همان تخمه کدو گوشتی مغذی ترین نوع تخمه کدو می باشد. این محصول اصالتا بومی منطقه آمریکای شمالی است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

با ما به روز باشید

  • جذب مشتریان بین المللی

جذب مشتریان بین المللی در بازارهای جهانی

اکتبر 19th, 2019|0 Comments

برای وارد شدن به تجارت بین المللی، پیدا کردن مشتری یکی از اولین موانعی است که باید بر طرف شود. خوشبختانه امروزه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها حتی

  • راه اندازی شرکت صادرات و واردات

راه اندازی یک شرکت صادرات و واردات به زبانی ساده

اکتبر 17th, 2019|0 Comments

 با توجه به شرایط موجود و بازار صادراتی ایران بسیاری از افراد به فکر راه اندازی شرکتی برای واردات و صادرات محصولات ایرانی در سطح بین المللی هستند. این افراد گاها بدون در نظر گرفتن

  • صادرات ایران به چین

صادرات ایران به چین

اکتبر 15th, 2019|0 Comments

روابط چین و ایران به هزاران سال پیش برمی گردد، اما از زمان خروج ایالات متحده از برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA)، روابط بیشتری بین این دو کشور صورت گرفته است. اعمال مجدد تحریم های

اخبار

شرکت خدمات بازرگانی پارسا ۷

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد؛ شرکت بازرگانی پارسا ۷ در حوزه های تجارت بین الملل برای تامین نیاز شرکتهای بازرگانی داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

همین حالا با ما تماس بگیرید!