ایران به عنوان یک کشور خاص به لحاظ آب و هوایی و اقلیمی شناخته می شود که به دلیل تنوع آب و هوایی در نقاط مختلف آن، امکان کشت انواع گیاهان و میوه جات با بهترین کیفیت فراهم است.

به طور کلی میوه خشک به محصولی گفته می‌شود که قسمت خوراکی آن پس از رسیدن به گونه طبیعی رطوبت فراوانی دارد و بخش اعظم این رطوبت با خشک کردن به شیوه ‏های گوناگون برای افزایش عمر نگهداری یا کاربردهای دیگر، از میوه‏ ها گرفته می‌شود.

خشک کردن میوه‌جات یکی از روشهای جلوگیری از فساد میکروبی آنهاست. در این روش در اثر کاهش میزان رطوبت، امکان فساد میکروبی بسیار کم می‌شود و سرعت دیگر واکنشهای مضر نیز به مقدار قابل توجهی کم می‌شود.

خشک کردن ضمن اینکه روی محصول اثر حفاظتی دارد وزن و حجم آن را نیز به میزان چشمگیری کاهش می‌دهد، در نتیجه از هزینه‌های حمل و نقل و ذخیره سازی می‌کاهد.

انواع میوه خشک، مانند میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک سیب، میوه خشک خرمالو، میوه خشک کیوی، خربزه، گلابی، پرتقال و بسیاری از اقلام دیگر به روش صنعتی قابل تولید و ارائه به بازار هستند که توسط شرکت پارسا7،  هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی به همه کشورها نظیر روسیه، قطر، دبی، لبنان، آلمان، ترکیه و… صادر می شوند.

صادرات میوه خشک

محصولات صادراتی میوه خشک شرکت پارسا7 عبارتند از:

با ما به روز باشید

  • جذب مشتریان بین المللی

جذب مشتریان بین المللی در بازارهای جهانی

اکتبر 19th, 2019|0 Comments

برای وارد شدن به تجارت بین المللی، پیدا کردن مشتری یکی از اولین موانعی است که باید بر طرف شود. خوشبختانه امروزه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها حتی

  • راه اندازی شرکت صادرات و واردات

راه اندازی یک شرکت صادرات و واردات به زبانی ساده

اکتبر 17th, 2019|0 Comments

 با توجه به شرایط موجود و بازار صادراتی ایران بسیاری از افراد به فکر راه اندازی شرکتی برای واردات و صادرات محصولات ایرانی در سطح بین المللی هستند. این افراد گاها بدون در نظر گرفتن

  • صادرات ایران به چین

صادرات ایران به چین

اکتبر 15th, 2019|0 Comments

روابط چین و ایران به هزاران سال پیش برمی گردد، اما از زمان خروج ایالات متحده از برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA)، روابط بیشتری بین این دو کشور صورت گرفته است. اعمال مجدد تحریم های

اخبار

شرکت خدمات بازرگانی پارسا ۷

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد؛ شرکت بازرگانی پارسا ۷ در حوزه های تجارت بین الملل برای تامین نیاز شرکتهای بازرگانی داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

همین حالا با ما تماس بگیرید!