تنوع اقلیمی و آب و هوای کم نظیر ایران همراه با خاک حاصلخیز، فرصت مناسبی را جهت صادرات انواع میوه، تره بار، صیفی جات و سبزیجات مرغوب ایرانی به کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس، عراق، روسیه و اروپا فراهم آورده است.

شرکت بازرگانی پارسا7 با عرضه مرغوبترین محصولات باغی و گلخانه ای کشور ایران به بازارهای صادراتی بین المللی، توانسته است موجبات اطمینان بازار هدف را فراهم کند.

محصولات تازه صادراتی شرکت پارسا7، پس از دست چین شدن در باغ ها، مزارع و گلخانه ها در کارگاه های مجهز شستشو، سورت و بسته بندی می شوند.

صادرات میوه تازه

شرکت پارسا7 با بهره گیری از روشهای مدرن بسته بندی که جهت حفظ تازگی و ماندگاری میوه، سبزیجات و صیفی جات به کار می رود، انواع محصول خود شامل انواع کیوی، پرتقال، سیب، خیار خاردار، خیار رسمی، گوجه فرنگی گلخانه ای، بادمجان، فلفل دلمه ای و انواع سبزیجات مانند کرفس، کاهو، کلم، گل کلم، ریحان، شوید، جعفری را به بازارهای هدف خود صادرمی نماید.

استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در بسته بندی از جمله اتمسفر کنترل شده، نانو تکنولوژی در پلاستیک بسته بندی، خلاء و انواع پوشش های نگهدارنده ارگانیک، همچنین استفاده از کانتینرهای زمینی و دریایی مجهز به سردخانه و سیستم های کنترل برودت، رطوبت و گردش هوا باعث حفظ تازه گی و مرغوبیت محصول تا مقصد کننده نهایی گردیده است.

اگر شما در زمینه تولید میوه های تازه و با کیفیت فعالیت دارید، منتظر تماس شما به منظور همکاری متقابل هستیم.

برای آغاز همکاری از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

با ما به روز باشید

  • جذب مشتریان بین المللی

جذب مشتریان بین المللی در بازارهای جهانی

اکتبر 19th, 2019|0 Comments

برای وارد شدن به تجارت بین المللی، پیدا کردن مشتری یکی از اولین موانعی است که باید بر طرف شود. خوشبختانه امروزه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها حتی

  • راه اندازی شرکت صادرات و واردات

راه اندازی یک شرکت صادرات و واردات به زبانی ساده

اکتبر 17th, 2019|0 Comments

 با توجه به شرایط موجود و بازار صادراتی ایران بسیاری از افراد به فکر راه اندازی شرکتی برای واردات و صادرات محصولات ایرانی در سطح بین المللی هستند. این افراد گاها بدون در نظر گرفتن

  • صادرات ایران به چین

صادرات ایران به چین

اکتبر 15th, 2019|0 Comments

روابط چین و ایران به هزاران سال پیش برمی گردد، اما از زمان خروج ایالات متحده از برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA)، روابط بیشتری بین این دو کشور صورت گرفته است. اعمال مجدد تحریم های

اخبار

شرکت خدمات بازرگانی پارسا ۷

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد؛ شرکت بازرگانی پارسا ۷ در حوزه های تجارت بین الملل برای تامین نیاز شرکتهای بازرگانی داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

همین حالا با ما تماس بگیرید!