با پیشرفت تکنولوژی، تولید پارچه های جدید نیزجهش چشمگیری داشته است. در سالهای اخیرتلفیق ایده های خلاقانه و علمی از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است. امروزه واژه پارچه تنها به آن دسته از موادی که قابل انعطاف هستند اطلاق نمی شود، بلکه به موادی بسیار سخت و محکم (در حد فلز) نیز گفته می شود. تولید کنندگان پارچه به طور فزاینده ای از ترکیب مواد منسوج و غیر منسوج مانند فلزات در تولید “الیاف هیبریدی” استفاده می کنند، تا بتوانند پارچه هایی با ظاهر متفاوت و کیفیتی مرغوب تر تولید کنند. مقاومت بسیار زیاد و نازکی قطر این الیاف در برابر الیاف غیرهیبریدی باعث تولید انواع پارچه با قابلیت های گوناگون گردیده است. این گروه از الیاف بیشتر در بخش صنعت کاربرد داشته که می توان به صنایع خودرو سازی ، تولید لوازم ورزشی و…اشاره کرد. خلاقیت، ایجاد جنسیت های گوناگون، تازگی و به روز بودن، و هر آن چه که باعث جذب مخاطب گردد، از دلایل بررسی تکنیک های نساجی است. در برخی از شیوه های نساجی، گرما عامل اصلی تثبیت و فرم دهی به پارچه است. این شیوه امروزه بسیار کاربردی و فراگیر شده است .در روش دیجیتالی ، ایجاد بافت های کامپیوتری و همچنین توانایی انجام چاپ های دیجیتالی بر روی انواع پارچه با جنسیت های متفاوت ، طراحان را در ارائه انواع طرح های ابداعی و انتقال آن بر روی پارچه آزاد می گذارد.

صادرات نساجی

با به کارگیری روشهای پیشرفته در صنعت نساجی، پارچه هایی با ظاهر متفاوت، متنوع، زیبا، کارآمد و هنرمندانه خلق می شوند. طراحان پارچه و لباس ازاین دستاوردها به عنوان وسیله ای برای ارائه طرحهای خود در دنیای امروز بهره می گیرند. با نگاهی کاوشگرانه به مجموعه آثارفصلی طراحان لباس، نقش اساسی و مهم ارتباط میان مهندسی نساجی، طراحی پارچه و طراحی لباس بیش از پیش مشخص می گردد و در این راستا مرحله تکمیل پارچه از اهمیت خاصی برخوردار است؛ زیرا بخش عمده خالقیت در طراحی پارچه از مرحله تکمیل پارچه آغاز می شود. تولید پارچه های مدرن و کارآمد باعث تحولی شگرف در عرصه لباس نیز می شود. طراحان لباس از پارچه های جدید در جهت اهداف خود استفاده نموده و فرم، طرح و ظاهر پوشاک را به وسیله ی گزینش نوع پارچه تحت تأثیر قرار می دهند. در تعدادی از روشهای تکمیلی (ترمو پالستیک، چاپ انتقالی) حرارت عنصر اصلی در تغییرات ظاهری پارچه است. پارچه کاربردی در اکثر این روشها پلی استر می باشد. الیاف پلی استر با قابلیت شکل پذیری بال در برابر حرارت، توانایی تبدیل شدن به پارچه های جدید با ظاهری متفاوت را دارا هستند.

درتکنولوژی دیجیتال، طراح قادر به چاپ انواع طرح ها و تصاویر بر روی پارچه هایی با جنسیت متفاوت است. پارچه های به دست آمده از این روش های تکمیلی قابلیت تولید انبوه و عرضه در بازار مصرف را دارند. دامنه خالقیت در برجسته سازی سطح پارچه گسترده تر است. در این روش با انواع تکنیک ها (انواع خمیرهای پفکی ،سیلیکون، مواد شیمیایی) می توان سطح پارچه را برجسته نمود. آن چه مسلم است، نوع دیدگاه هنرمندان طراح پارچه به چگونگی بهره گیری از دستاورد های تکنولوژی در آثارشان است. اکثر قریب به اتفاق آنان از این فرآیند به عنوان وسیله ای برای تحقق ایده های خود استفاده می کنند و با تلفیق ایده های ذهنی، هنرهای دستی و سنتی با تکنولوژی جدید درپی خلق طرح هایی جدید و مدرن هستند. به هرحال آنچه که از اهمیت خاص برخوردار است، هماهنگی و چرخه انکارناپذیر خالقیت، تکنولوژی و طراحی است. هر آنچه که به عنوان اثری جدید و تازه در نساجی ارایه شود، همزمان در آثار طراحان لباس نیز دیده می شود و ما همه روزه شاهد این روند خوشایند هستیم.

شركت پارسا7 نماينده  شركتهاي خارجي معتبر مي باشد و می‌تواند مناسب ترین تامین کننده مواد اولیه مرغوب مورد نیاز شما باشد. هدف این شرکت در این زمینه، ارائه سرویس و خدمات به تولید کنندگان عزیز کشور پهناورمان ایران می باشد تا با خیالی راحت به تولید محصول با کیفیت خود بپردازند و از تخصص ما در تجارت جهانی بهره گیرند. این شرکت همچنین با دارا بودن کادری مجرب و متخصصین با تجربه در حوزه های مواد اولیه  پلیمری، الیاف نساجی و مواد شیمیایی می تواند همکاری پایداری با تولیدکنندگان گرانقدر ایرانی داشته باشد.

این گروه با برداشتن گامی جدید در عرصه نساجی قصد دارد راهی نو در رونق این بازار بر داشته است.

عمده فعالیت این گروه در زمینه  صادرات و واردات عبارت است از:

  • انواع نخ های پنبه ای، ویسکوز، پلی استر و انواع نخ های مخلوط با نمره های 30، 20، 16، 10و ….
  • انواع پارچه های پنبه ای، ویسکوز، پلی استر و انواع پارچه های مخلوط.

همچنین سفارشات انواع نخ های ایرانی و خارجی با نمره های درخواستی و انواع پارچه با جنس و عرض در خواستی با بهترین قیمت و برترین کیفیت پذیرفته می شود. شما می توانید با تکیه بر دانش و اعتبار پارسا7 مواد اولیه مورد نیاز خود را از هرجای دنیا تهیه کنید.

 

با ما به روز باشید

  • جذب مشتریان بین المللی

جذب مشتریان بین المللی در بازارهای جهانی

اکتبر 19th, 2019|0 Comments

برای وارد شدن به تجارت بین المللی، پیدا کردن مشتری یکی از اولین موانعی است که باید بر طرف شود. خوشبختانه امروزه گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها حتی

  • راه اندازی شرکت صادرات و واردات

راه اندازی یک شرکت صادرات و واردات به زبانی ساده

اکتبر 17th, 2019|0 Comments

 با توجه به شرایط موجود و بازار صادراتی ایران بسیاری از افراد به فکر راه اندازی شرکتی برای واردات و صادرات محصولات ایرانی در سطح بین المللی هستند. این افراد گاها بدون در نظر گرفتن

  • صادرات ایران به چین

صادرات ایران به چین

اکتبر 15th, 2019|0 Comments

روابط چین و ایران به هزاران سال پیش برمی گردد، اما از زمان خروج ایالات متحده از برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA)، روابط بیشتری بین این دو کشور صورت گرفته است. اعمال مجدد تحریم های

اخبار

شرکت خدمات بازرگانی پارسا ۷

با توجه به اینکه امروزه واردات و صادرات کالا یکی از مهمترین موضوعات در بازرگانی بین المللی می باشد؛ شرکت بازرگانی پارسا ۷ در حوزه های تجارت بین الملل برای تامین نیاز شرکتهای بازرگانی داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

همین حالا با ما تماس بگیرید!